Kniha návštěv

Prečtěte si, co o pobytu u nás říkají naši hosté:.

14 komentářů

 1. Eva Doležalová napsal:

  V červenci jsme strávili týden dovolené v Jižné U Vávrů,chtěla bych paní Evě poděkovat za velmi milý a vlídný přístup,za to,jak pečovala o naše žaludečky,za vstřícné jednání,zkrátka za vše,co pro nás udělala!Pokud budeme někdy v budoucnu v jižních Čechách,tak jedině U Vávrů !!!Děkujeme Eva+kluci + Zuzanka

  • Eva Vávrů napsal:

   Děkujeme za pochvalu paní Doležalová…. Vás a Vaši milou rodinku velice rádi uvítáme. Zdraví Eva a Vlastimil Vávrů.

 2. Dingovi napsal:

  Ubytování velmi příjemné,kuchyně paní domácí báječná. Oba domácí ochotní , milí a vstřícní.Moc se nám u Vás líbilo a děkujeme za krásnou dovolenou.Dingovi

 3. Horákovi napsal:

  Ubytování pěkné,domácí jsou velmi příjemní lidé,příroda kolem nádherná,vhodné na procházky i na kola.Sezení venku na zahradě,možnost grilování.V okolí je mnoho památek,týden na tomto místě je málo.Vřele doporučuji.

 4. Daniela Kočová napsal:

  MOC děkujeme za krásný pobyt u Vás a těšíme se opět za rok na viděnou.Vůbec se nám nechtělo domů,nic nemělo chybu!!!!!

 5. Lucie Halíček Czajkowská napsal:

  Děkujeme za úžasný pobyt v krásném prostředí a nenacházím slov, jak bych více mohla vychválit naprosto fantastické večeře, shrnula bych to asi takhle „Jak z obyčejného jídla vyčarovat nevšední zážitek“. Ještě jednou moc za vše děkujeme, rádi se zase vrátíme :-)

 6. Dostálovi napsal:

  Děkujeme, ubytování u Vás bylo naprosto perfektní. Dovolenou jsme si moc užili.
  Určitě doporučíme.

 7. Lída a Jaroslav Pleslovi,Hradec Králové napsal:

  Po týdnu prožitém v penzionu U Vávrů jsme odjížděli s pocitem, že odjíždíme od velice dobrých přátel. Je to v tom, že manželé Vávrů jsou milí, přátelští a ochotní pomoci. Prostředí ubytování, fantastická strava, vždy pečlivě a chutně připravená,to umocňuje zážitky z krásných Jižních Čech. Moc vám děkujeme a těšíme se příští léto.

 8. Martina Wolfová s dcerou napsal:

  Skvělé ubytování a skvělí hostitelé, díky. Rádi přijedeme zase :)

 9. Čejdovi napsal:

  Ubytování u Vávrů je naprosto skvělé! Jezdíme k nim už 15 let a jsme velice spokojení. Ubytování v apartmánech je čisté a vybavené. Okolní příroda je skvostná. Penzion leží pár minut pěšky od krásného zámku Červená Lhota. V okolí pár kilometrů je mnoho dalších moc pěkných památek. Majitelé penzionu jsou našimi dlouholetými přáteli a jsme rádi že sem můžeme jezdit. Příští léto se těšíme zase! :-) Čejdovi

 10. Edita napsal:

  Moc se nám líbilo. Ani s naším pejskem nebyl žádný problém :-) Paní Vávrová nám ve všem vycházela vstříc. Děkujieme a určitě přijedeme znovu.

 11. Ivana Kaclová napsal:

  Letos jsme u Vávrů byli už potřetí a určitě se ještě vrátíme, jsme vždy nadšeni úžasným ubytováním i stravováním a nádhernými místy v okolí.

 12. Dana napsal:

  Naprostá spokojenost, vřele doporučuji.

Přidat komentář