Kniha návštěv

Prečtěte si, co o pobytu u nás říkají naši hosté:.

16 komentářů

 1. Adam napsal:

  S ubytováním jsme byli moc spokojeni. Určitě vaše služby mohu doporučit!

 2. Šoltysovi napsal:

  Ubytování u Vás je pro nás krásný zážitek, důkazem toho je, že k Vám jezdíme každé léto. Moc děkujeme za vše, Šoltysovi.

  • Ubytování U Vávrů napsal:

   Srdečný dík, jsme rádi, a již teď se s manželem těšíme na další léto s Vámi. Zdraví Vávrů.

 3. Martin napsal:

  Ubytování naprosto úžasné a hlavně nás nadchla okolní panenská příroda. Děkujeme

 4. Jiřina a Miloslav Gecovi napsal:

  V Jižné u Vavrů jsme velmi spokojeni a rádi se vracíme znovu. Ubytování je velmi kvalitní a přátelský přístup k tomu to nemá chybu. Do Červené Lhoty je to co by kamenem dohodil a okolí je nádherné. Naše ubytování v apartmánu Brouček je bezbarierové a proto velmi vhodné pro staré lidi a i proi malé dětičky. Navíc si můžeme přivézt i svého čtyřnohého mazlíčka.Na zahradě je pěkné posezení a tak si můžemen užívat i krásného odpořinku. O čem se ale musím zmínit je též vynikající jídlo,které nám pani Vavrů připraví na přání. Už se nemůžeme dočkat až navštívíme náš jihočeský ráj.

  Jiřina a Miloslav Gecovi z Prahy

 5. Eva Doležalová napsal:

  V červenci jsme strávili týden dovolené v Jižné U Vávrů,chtěla bych paní Evě poděkovat za velmi milý a vlídný přístup,za to,jak pečovala o naše žaludečky,za vstřícné jednání,zkrátka za vše,co pro nás udělala!Pokud budeme někdy v budoucnu v jižních Čechách,tak jedině U Vávrů !!!Děkujeme Eva+kluci + Zuzanka

  • Eva Vávrů napsal:

   Děkujeme za pochvalu paní Doležalová…. Vás a Vaši milou rodinku velice rádi uvítáme. Zdraví Eva a Vlastimil Vávrů.

 6. Dingovi napsal:

  Ubytování velmi příjemné,kuchyně paní domácí báječná. Oba domácí ochotní , milí a vstřícní.Moc se nám u Vás líbilo a děkujeme za krásnou dovolenou.Dingovi

 7. Horákovi napsal:

  Ubytování pěkné,domácí jsou velmi příjemní lidé,příroda kolem nádherná,vhodné na procházky i na kola.Sezení venku na zahradě,možnost grilování.V okolí je mnoho památek,týden na tomto místě je málo.Vřele doporučuji.

 8. Daniela Kočová napsal:

  MOC děkujeme za krásný pobyt u Vás a těšíme se opět za rok na viděnou.Vůbec se nám nechtělo domů,nic nemělo chybu!!!!!

 9. Lucie Halíček Czajkowská napsal:

  Děkujeme za úžasný pobyt v krásném prostředí a nenacházím slov, jak bych více mohla vychválit naprosto fantastické večeře, shrnula bych to asi takhle „Jak z obyčejného jídla vyčarovat nevšední zážitek“. Ještě jednou moc za vše děkujeme, rádi se zase vrátíme :-)

 10. Dostálovi napsal:

  Děkujeme, ubytování u Vás bylo naprosto perfektní. Dovolenou jsme si moc užili.
  Určitě doporučíme.

 11. Lída a Jaroslav Pleslovi,Hradec Králové napsal:

  Po týdnu prožitém v penzionu U Vávrů jsme odjížděli s pocitem, že odjíždíme od velice dobrých přátel. Je to v tom, že manželé Vávrů jsou milí, přátelští a ochotní pomoci. Prostředí ubytování, fantastická strava, vždy pečlivě a chutně připravená,to umocňuje zážitky z krásných Jižních Čech. Moc vám děkujeme a těšíme se příští léto.

Přidat komentář