Kniha návštěv

Prečtěte si, co o pobytu u nás říkají naši hosté:.

27 komentářů

 1. Eva Doležalová napsal:

  V červenci jsme strávili týden dovolené v Jižné U Vávrů,chtěla bych paní Evě poděkovat za velmi milý a vlídný přístup,za to,jak pečovala o naše žaludečky,za vstřícné jednání,zkrátka za vše,co pro nás udělala!Pokud budeme někdy v budoucnu v jižních Čechách,tak jedině U Vávrů !!!Děkujeme Eva+kluci + Zuzanka

  • Eva Vávrů napsal:

   Děkujeme za pochvalu paní Doležalová…. Vás a Vaši milou rodinku velice rádi uvítáme. Zdraví Eva a Vlastimil Vávrů.

 2. Dingovi napsal:

  Ubytování velmi příjemné,kuchyně paní domácí báječná. Oba domácí ochotní , milí a vstřícní.Moc se nám u Vás líbilo a děkujeme za krásnou dovolenou.Dingovi

 3. Horákovi napsal:

  Ubytování pěkné,domácí jsou velmi příjemní lidé,příroda kolem nádherná,vhodné na procházky i na kola.Sezení venku na zahradě,možnost grilování.V okolí je mnoho památek,týden na tomto místě je málo.Vřele doporučuji.

 4. Daniela Kočová napsal:

  MOC děkujeme za krásný pobyt u Vás a těšíme se opět za rok na viděnou.Vůbec se nám nechtělo domů,nic nemělo chybu!!!!!

 5. Lucie Halíček Czajkowská napsal:

  Děkujeme za úžasný pobyt v krásném prostředí a nenacházím slov, jak bych více mohla vychválit naprosto fantastické večeře, shrnula bych to asi takhle „Jak z obyčejného jídla vyčarovat nevšední zážitek“. Ještě jednou moc za vše děkujeme, rádi se zase vrátíme :-)

 6. Dostálovi napsal:

  Děkujeme, ubytování u Vás bylo naprosto perfektní. Dovolenou jsme si moc užili.
  Určitě doporučíme.

 7. Lída a Jaroslav Pleslovi,Hradec Králové napsal:

  Po týdnu prožitém v penzionu U Vávrů jsme odjížděli s pocitem, že odjíždíme od velice dobrých přátel. Je to v tom, že manželé Vávrů jsou milí, přátelští a ochotní pomoci. Prostředí ubytování, fantastická strava, vždy pečlivě a chutně připravená,to umocňuje zážitky z krásných Jižních Čech. Moc vám děkujeme a těšíme se příští léto.

 8. Martina Wolfová s dcerou napsal:

  Skvělé ubytování a skvělí hostitelé, díky. Rádi přijedeme zase :)

 9. Čejdovi napsal:

  Ubytování u Vávrů je naprosto skvělé! Jezdíme k nim už 15 let a jsme velice spokojení. Ubytování v apartmánech je čisté a vybavené. Okolní příroda je skvostná. Penzion leží pár minut pěšky od krásného zámku Červená Lhota. V okolí pár kilometrů je mnoho dalších moc pěkných památek. Majitelé penzionu jsou našimi dlouholetými přáteli a jsme rádi že sem můžeme jezdit. Příští léto se těšíme zase! :-) Čejdovi

 10. Irena napsal:

  23.6. 2019
  Pěkné a příjemné přivítání paní majitelky,vstřícnost,informovala nás o možnostech výletů a zajímavostí v okolí. Irena a Vašek.

 11. Ivana Kaclová napsal:

  Letos jsme u Vávrů byli už potřetí a určitě se ještě vrátíme, jsme vždy nadšeni úžasným ubytováním i stravováním a nádhernými místy v okolí.

 12. Dana napsal:

  Naprostá spokojenost, vřele doporučuji.

 13. Klára. napsal:

  Cítili jsme se tam jako doma. Milé prostředí , útulné ubytování, skvělí hostitelé. Klára.

 14. Zdeňka napsal:

  Velké, čisté a prostorné pokoje. Paní Vávrů je velice ochotná a připravuje skvělé snídaně. Lokalita – kousek od domu je zámek Červená Lhota, 20 minut jízdy do Jindřichova Hradce. Velkým plus je možnost vzít si pejska. Zdeňka

 15. Bořkovi napsal:

  Děkujeme za perfektní ubytování, skvělé snídaně a milé přijetí. Moc rádi se vrátíme na delší pobyt.

 16. Michaela napsal:

  Ubytování předčilo naše očekávání, apartmán čistý, útulný, postele pohodlné – prostě perfektní. Paní domácí je velice příjemná, pečovala o nás jako o vlastní. A snídaně – ty byly famózní. Moc rádi se zase vrátíme i na delší pobyt. Na Červenou Lhotu je to kousek a širší okolí nabízí množství výletů.

 17. Horčičková napsal:

  V apartmánu BROUČEK u rodiny Vávrů jsme strávili první červencový týden. Apartmán byl velmi hezký, polopenze paní Vávrů neměla chybu a oba dva domácí se starali o naši naprostou spokojenost.Věříme, že se u nich ještě někdy na pár dnů zastavíme a podnikneme další krásné výlety do okolí.
  Přejeme rodině Vávrů hodně zdraví, elánu a mnoho dalších spokojených hostů.

 18. Pavlína napsal:

  Byli jsme se tady s manželem odreagovat od každodenního shonu. Paní domo byla

 19. Pavlína napsal:

  Oprava: Byli jsme se tady s manželem odreagovat od každodenního shonu. Paní domácí byla velmi příjemná žena . Její snídaně byly famózní. S pánem si manžel večer dal zase pivko a poklábosili spolu. Okolí supr, výlety vše kousek. Čisto, útulno a rodinná pohoda. Všem doporučuji. Pavlína s Mirkem

 20. Petr Ráž napsal:

  Dobrý den. Už jsme byly u vás po třetí. Příští rok se k vám chystáme na týden. Jsme velice spokojeni. Zdraví Petr, Julča a pejsek Miky. :)

 21. Petr junek napsal:

  ubytování výborné kousek od zámku,klid a výborná snídaně
  zdraví Petr,Katka,Filip

 22. Pátrovi napsal:

  Dobrý den,

  týden, který jsme u Vás strávili koncem června, jsme si moc užili. Ubytování máte opravdu pěkné, nemělo chybu a Vaše snídaně byly famózní. A to máme srovnání, protože hodně cestujeme po Evropě. Sice nejezdíme na stejná místa znovu, protože máme rádi objevování, ale je možné, že se ještě v budoucnu ukážeme.

  Mějte se moc hezky a ať se Vám daří.

  Pátrovi

 23. Zuzka V. a Honza K napsal:

  U Vávrů jsme strávili velice příjemných 14dní. Majitelé jsou neskutečně milí, vstřícní, ochotní kdykoliv pomoci a poradit. Výborně se o nás starali, prostě jedním slovem – byli skvělí. Ubytování hezké, čisté, s možností příjemného posezení na zahradě, nebo ve stínu pod přístřeškem. V okolí je krásná příroda, ať už na turistiku, nebo projížďky na kole. A procházky k nedalekému zámku Červená Lhota, zvláště k večeru, kdy zde už nejsou návštěvníci, jsou balzámem na duši :-) . Jedním slovem doporučujeme! 5/5 hvězdiček.

  Zuzka a Honza. :)

 24. Antošovi Sosnová napsal:

  U Vávrů jsme strávili pouze prodloužený víkend na konci října. Počasí nám paní domácí objednala skvělé a to byla jen třešinka na „dortu“ našeho víkendu. Kuchyň paní Vávrů nemá chybu a na jejího kapra na tullamorce se zámeckými bramborami budeme ještě dlouho vzpomínat. V apartmánu je výborně vybavená kuchyňka, ale my se rádi svěřili zcela do péče paní Vávůr.
  V okolí je krásná příroda vhodná na turistiku i cyklistiku a zámek Červená Lhota téměř na dohled. Prostě toto ubytování vřele doporučujeme.

Přidat komentář